O klubu

Náš VCC má v současné době kolem 35 členů – nejen z Červené Vody, ale i z Olšan, Rudy nad Moravou, Bohdíkova, Králík, Zábřehu, Skrovnice a dalších míst. V posledních letech přibylo několik nových mladých členů většinou z řad dnes již dospělých dětí našich veteránistů.

Také pořádané akce se rozrůstají o nové. Každý rok začínáme první sobotu v květnu jarní auto-moto burzou na koupališti, následuje rozjezd motoristické sezóny – klubový výlet. Také „veterán piknik“ společně s S.K.A.M. Olomouc, pořádaný koncem června v Olšanech u Šumperka, se již stává tradicí.

Následují další akce: každý sudý rok sraz historických vozidel v Červené Vodě a v lichém roce putovní výstava historických vozidel ve spolupráci s p. J. Zezulkou z Horních Počernic. Poslední sobota v srpnu se již stala rovněž tradiční pořádáním podzimní auto-moto burzy.

V prosinci se scházíme na výroční členské schůzi, zhodnotíme uplynulou sezónu, nastíníme nové akce pro příští rok, ale hlavně se společně dobře pobavíme a zavzpomínáme.

5.5 2018
JARNÍ BURZA